Երկար ժամանակով լույս չի լինելու Երեւանում եւ 10 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ մարտի 11-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։00-16։00 Նորագյուղ թաղ. 166-396 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Թումանյան փ. 1 շենքը, Խանջյան փ. 33, 35 շենքերը, Հանրապետության փ. 76, 78 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-17։00 Նոր-Նորքի 8-րդ զանգ.՝ Մինսկի փ. 38 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կիրառական քիմիական ինստիտուտը, «Ռեգնում», «Սպայկա», «Էկո Ֆորմ» ՍՊ ընկերությունները, քաղ․ «Հ․Սարգսյան», Նորագավիթ 1, 9 փողոցների եւ 9 փողոցի 1-ին, 2-րդ նրբանցքների սեփական տները, Ներքին Շենգավիթ 2-րդ փողոցի 1, 3, 5, 7/1, 7/2 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կոմիտասի պող. 23, 25 շենքերը եւ սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Թբիլիսյան խճուղու սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Արաբկիր 35 փողոցի սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Բաբաջանյան փ. 55/1 շենքը, Նազարբեկյան փ. 21 շենքը, Դավիթաշեն 1-ին թաղ. 53/1 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-17։00 Էջմիածին քաղաքը մասնակի,
11։00-17։00 Կարին, Նոր Երզնկա գյուղերը, Աշտարակ քաղաքի Գիտավան 1, 2 թաղամասերը, Մուղնի, Բագավան, Նարեկ թաղամասերը, Պռոշյան, Ն․Աշտարակեցու, Թորոմոնյան, Շիրազի, Թումանյան, Անի Հերոսների, Ս․Սարգիս, Ռաֆֆու, Գ․Նժդեհի, Միկոյան Եղբայրների, Պ․Սեւակի փողոցները եւ հարակից տարածքները,