Հայաստանի երկինքն աստիճանաբար բացվում է
Ս. թ. օգոստոսի 8-ին կիրականացվի Մոսկվա-Երեւան չվերթը Red Wings ավիաընկերության կողմից (ժամանում՝ ժամը 09:40):
Ս. թ. օգոստոսի 8-ին կիրականացվի Երեւան-Սոչի-Երեւան չվերթը Aircompany Armenia ավիաընկերության կողմից (մեկնում՝ ժամը 08։00-ին, ժամանում՝ ժամը 12:00-ին):
Ս. թ. օգոստոսի 8-ին կիրականացվի Երեւան-Դոնի Ռոստով-Երեւան չվերթը Aircompany Armenia ավիաընկերության կողմից (մեկնում՝ ժամը 13։30-ին, ժամանում՝ ժամը 17:30-ին):
Ս. թ. օգոստոսի 9-ին կիրականացվի Երեւան-Նիժնի Նովգորոդ-Երեւան չվերթը Aircompany Armenia ավիաընկերության կողմից (մեկնում 09։00, ժամանում 15:35):
Ս. թ. օգոստոսի 9-ին կիրականացվի Երեւան-Մոսկվա-Երեւան չվերթը Aircompany Armenia ավիաընկերության կողմից (մեկնում՝ ժամը 10։00-ին, ժամանում՝ ժամը 16:00-ին):
Ս. թ. օգոստոսի 10-ին կիրականացվի Երեւան-Կալուգա-Երեւան չվերթը Aircompany Armenia ավիաընկերության կողմից (մեկնում՝ ժամը 08։00-ին, ժամանում՝ ժամը 14:15-ին):
Ս. թ. օգոստոսի 10-ին կիրականացվի Երեւան-Սանկտ Պետերբուրգ-Երեւան չվերթը Aircompany Armenia ավիաընկերության կողմից (մեկնում՝ ժամը 16։00-ին, ժամանում՝ ժամը 23:45-ին):
Ս. թ. օգոստոսի 11-ին, 18-ին եւ 25-ին կիրականացվի Մոսկվա-Երեւան-Մոսկվա չվերթը Siberia Airlines ընկերության կողմից (ժամանում՝ ժամը 16:25-ին, մեկնում՝ ժամը 17։25-ին):
Ս. թ. օգոստոսի 12-ին կիրականացվի Մոսկվա-Երեւան-Մոսկվա չվերթը Nord Star ընկերության կողմից (ժամանում՝ ժամը 12:50-ին, մեկնում՝ ժամը 14:10-ին):
Ս. թ. օգոստոսի 13-ին կիրականացվի Մոսկվա-Երեւան-Մոսկվա չվերթը Nord Star ընկերության կողմից (ժամանում՝ ժամը 14:50-ին, մեկնում՝ ժամը 16:10-ին):
Ս. թ. օգոստոսի 14-ին եւ 17-ին կիրականացվի Մոսկվա-Երեւան-Մոսկվա չվերթը Nord Star ընկերության կողմից (ժամանում՝ ժամը 13:50-ին, մեկնում՝ ժամը 15:10-ին):
Ս.թ. օգոստոսի 14-ին, 21-ին եւ 28-ին կիրականացվի Կիեւ-Երեւան-Կիեւ չվերթը SKYUP ավիաընկերության կողմից (ժամանում՝ ժամը 22:30-ին, մեկնում՝ ժամը 23:25-ին):
Ս. թ. օգոստոսի 15-ին կիրականացվի Մոսկվա-Երեւան-Մոսկվա չվերթը Nord Star ընկերության կողմից (ժամանում՝ ժամը 21:05-ին, մեկնում՝ ժամը 22:25-ին):