«Բարգավաճ Հայաստան» կուսակցության Վարդենիսի տարածքային կառույցը՝ ի դեմս համայնքային պատասխանատուների և երիտասարդների, լծվեցին հայրենի հողի պաշտպանության սուրբ գործին
Պատերազմի առաջին իսկ օրերից թիրախավորվեց նաև Գեղարքունիքի մարզը՝ Վարդենիսն իր հարակից գյուղերով և այլ սահմանամերձ բնակավայրեր:
«Բարգավաճ Հայաստան» կուսակցության Վարդենիսի տարածքային կառույցը՝ ի դեմս համայնքային պատասխանատուների և երիտասարդների, լծվեցին հայրենի հողի պաշտպանության սուրբ գործին: Նրանք սեպտեմբերի 28-ից առաջնագծում են՝ իրենց մարտական ընկերների կողքին:
Մեր քաղաքական առաջնորդի՝ Գագիկ Ծառուկյանի մարտական կոչից հետո, տարածքային կառույցը, արդեն ավելի համալրված, կազմավորել է սեփական ջոկատը, և մեկնել է ռազմաճակատ:
Կցանկանայի նշել նաև այն ահռելի աշխատանքը, որը կատարում են Վարդենիսի ժողովուրդը և տարբեր կառույցներ, այսպես ասած, ձևավորելով ապահով թիկունք մեր զինվորականների համար: Շնորհակալ ենք ձեր անխոնջ աշխատանքի համար: