«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հունվարի 26-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10։00-16։00 Նոր Նորքի 1-ին զանգ.՝ Լվովյան փ. 25 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նորք Մարաշ՝ Նորքի 13փ. 99-155; 15փ. 1-49; 17փ. 50-105 սեփական տներ, Նորքի 17 փողոցի 2-րդ նրբանցքի 2-22ա սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-14։00 Վարդաշեն 12փ. 1-58 սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-17:00 Ուլնեցի փ. 70, 70/1 շենքեր, սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Մ.Ավետիսյան փողոցի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, թիվ 110 դպրոց, Ե․Թադևոսյան նրբ․ 2, 4, 6, 10 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Արամի փ. 64, 82-84 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ,
10։30-16։00 Ազատավան, Բաղրամյան, Բերքանուշ, Բուրաստան, Դալար, Դիմիտրով, Մասիս, Մրգավան, Շահումյան գյուղեր, Արտաշատ քաղաքի Ս. Հակոբյան, Բաղրամյան, Ավետիսյան փողոցներ մասնակի, Երևան-Երասխ մայրուղին՝ մասնակի, Մարքսի 93, 96, Աթարբեկյան 105, Մյասնիկյան 159 հասցեների ոչ բնակիչ բաժանորդներ, Հնաբերդ գյուղ մասնակի,