11:00-13:00 Տիգրան Մեծի պող. 54, 54Ա շենքերը,
10:30-13:30 Ավան` Քուչակ թաղ. 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 48, 49 շենքերը և հարակից հանրային բաժանորդները,
14:00-17:00 Իսահակյան թաղ. 3/1, 3/2, 5, 5/5, Հովհաննիսյան փ. 26/1, 26/2 շենքերը, թիվ 171 դպրոցը և հարակից հանրային բաժանորդները,
11:00-13:00 Բաղրամյան պող. 21, 23, Պռոշյան փ. 1 շենքերը և հարակից հանրային բաժանորդները, Գրիբոյեդով 1-ին նրբ. 11 շենքերը և 1-14 սեփական տները, Կոմիտասի պող. 54Բ շենքը և հարակից հանրային բաժանորդները,
«Արևմուտք» մասնաճյուղ`
10:00-14:00 Արմավիր քաղաքի Բաղրամյան, Երևանյան, Աբովյան, Հերացու, Հայրենյաց, Վերածննդի, ՄԱԿ-ի, Շինարարների փողոցները և Նորապատ գյուղը,
10:00-14:00 Վեդի քաղաքի Նանսենի փողոցը մասնակի, Մասիս քաղաքի 2-րդ, 3-րդ և Նոր թաղամասերը մասնակի, Դպրոցականներ փ. 1/2, 1/3, 1/5 և Ազատամարտիկներ փ. 11/1-11/6 սեփական տները, Շիրազի փ. 10, 29/7, 3/1 հանրային բաժանորդները,
10:30-13:30 Եղվարդ քաղաքի Հուշարձան թաղամասը և հարակից տարածքների հանրային բաժանորդները,
11:00-13:00 Ծովագյուղ գյուղը, Սեմյոնովկա գյուղի հեռուստակայանը, «Վան» հյուրանոցային համալիրը, «Թիվ 2-րդ հանգստյան տուն» և «Նորալուսին» հանգստի գոտիները, «ՄՄՄ ընդ Ռ» և «Ալիք» ընկերություններին պատկանող գազալցակայանները, «Արկադի-Արման» ընկերության բենզալցակայանը, հարակից արտադրական տարածքները և հանրային բաժանորդները,
11:00-15:00 Ճամբարակ քաղաքը մասնակի, թիվ 25836 զորամասը և հեռուստակենտրոնը,
12:00-13:00 Ստեփանավան և Տաշիր քաղաքները իրենց հարակից գյուղերով, Ածնի, Ապավեն, Սարչապետ, Պրիվոլնոյե գյուղերը, Աղքյորփու սահմանապահ ուղեկալը,
Սպառած էլեկտրաէներգիայի, անջատումների, Ձեր իրավունքներին կամ պարտականություններին վերաբերող, ինչպես նաև այլ հարցերի առնչությամբ կարող եք զանգահարել Երևան քաղաքի բնակիչները 1-80 և 0 8000 0 180 և մարզերի բնակիչները 080000180 շուրջօրյա գործող հեռախոսահամարներով: