Արմեն Վարդանյանը՝ իր և Անդրանիկ Հարությունյանի համատեղ ակումբի մասին
Ինչպես արդեն Life.panorama.am-ը հայտնել է՝ դերասան, հումորիստ Անդրանիկ Հարությունյանն ու հումորիստ եւ սցենարիստ Արմեն Վարդանյանը համատեղ բիզնես են հիմնել: Նորաբաց ակումբի եւ առաջիկա այլ ծրագրերի մասին այս անգամ զրուցել ենք Արմեն Վարդանյանի հետ, ում համար բիզնեսով զբաղվելը նորություն չէ, քանի որ մինչ այս մի քանի նախադեպ ունեցել է:
«Արդեն երկու ամիս է՝ ինչ ես ու Անդրանիկ Հարությունյանը բացել ենք մեր համատեղ ակումբը, ուր բեմին առանձնահատուկ ուշադրություն է դարձված: «STAND PUB CLUB»-ի անվանումն արդեն իսկ հուշում է, որ մեզ մոտ «Stand up» ժանրի զարգացումը ավելի շեշտակի է տեղի ունենում: Վերջերս մեր հաճախորդ-հանդիսատեսի դատին հանձնեցինք մի շատ հզոր «Stand up», որը ներկայացրին Անդրանիկ Հարությունյանը, Ռաֆայել Երանոսյանը, Վահագն Գրիգորյանը, Արման Գեւորգյանն ու Անահիտ Կիրակոսյանը: Այս նույն ներկյացումը եւս մեկ անգամ կներկայացնենք հունիսի 18-ին, իսկ առաջիկայում կմտածենք նմանատիպ նոր «Stand up»-ների մասին»,- նշեց Արմեն Վարդանյանը:
Հետաքրքրվելով, թե արվեստի մարդն ինչպե՞ս է գլուխ բերում բիզնեսի հետ կապված աշխատանքները, Արմենը պատասխանեց.