Ովքեր են հայ հայտնիների նմանակները. նոր բացահայտումներ
Հայ հայտնիների, հայտնի նմանակներին այս նյութի առաջին մասում արդեն ներկայացրել ենք: Այս անգամ նեկայացնում ենք Շուշաննա Թովմասյանի, Անի Երանյանի, Մարիի, Նարեկ Բավեյանի նմանակներին:
Շուշաննա Թովմասյան և Լյուսի Հել
Դերասանուհի Շուշաննա Թովմասյանը երբ կտրեց վարսերը, պետք է նշել որ բավականին գեղեցիկ է, բայց նմանվել է «милые обманщицы» սերիալի Լյուսի Հելին: Այս երկու աղջիկներին միավորում է փաստերն դերասան լինելը, փոքրամարմին լինելը և իհարկե գեղեցիկ ժպիտը:
Մարի և Սելենա Գոմես
Այս երկու աղջիկներն էլ երգչուհիներ են, Մարիի և Սելենայի նմանությունը իսկապես ակնհայտ է: Նրանց երկուսն էլ ունեն դեմքի նուրբ դիմագծեր, միջահասակ են, նրանց մոտ անգամ մազերի սանրվածքի ընտրության նմանություն կա:
Անի Երանյան և Միլա Կունիս
Անիին և Միլային ևս բացի արտաքնային նմանությունից միավորում է դերասանությունը: Երկուսն էլ խաղում են ֆիլմերում:
Նարեկ Բավեյան և Ուենտրոյդ Միլլեր
Շատերը լավ ծանոթ են «Փախուստ» ֆիլմին և իհարկե դերասանական կազմին, իսկ այ Միլլերն բավականաին նման է երգիչ Նարեկ Բավեյանին: Կար ժամանակ, երբ հայկական հեռուստատեսությամբ ցուցադրվում էր այդ հեռուստասերիալի տարբերակը և գլխավոր դերերից մեկը հենց Նարեկինն էր: