Հռիփսիմե Հակոբյանի «մշակութային վանդալիզմը», Ռիչարդ Մադլենյանի «բալկանյան կռուտիտները» և Գրիգոր Կոկչյանի՝ ներողություն խնդրելու տղամարդկային խոստումը
Blognews.am-ը գրում  է.
Երեկոյան Երևան հաղորդման երեկվա հյուրերն էին Հռիփսիմե Հակոբյանը, Գրիգոր Կյոկչյանը և Ռիչարդ Մադլենյանը: Քննարկում էին վերջին՝ չստացված «Իմ սիրտը լիքնա» տեսահոլովակը: Երեք անգրագետ մեծամիտներ եկել նստել և գովերգում էին իրենց արած աշխատանքը: Հռիփսիմե Հակոբյանը գլուխ էր գովում, որ տեսահոլովակի ռեժիսորը «այս մարդն է» է, օպերատորը «այն մարդն է» է, ինձ պարել «այն մարդն է» սովորեցրել, հագուստներս «այն մարդն է» կարել:
Հռիփսիմե ջան, ես չեմ կասկածում, որ դու բավական գումար ես ծախսել տեսահովովակի նկարահանման համար, բայց դա ոչ մի կերպ չի երևում վերջնական արտադրանքում: Եթե ուշադիր կարդաս մեկնաբանությունները՝ կտեսնես, որ ոչ մեկ չի քննադատում ռեժիսորին, օպերատորին կամ չի ասում այ այս հագուստիդ կարը ծուռ էր կարված: Բոլորը խոսում են նրա մասին, որ դու 2 ամիս պարապելուց հետո «փեդ կուլ տված» ձևով ես պարում, որ դու կլկլացնելով կենդանական ձայներ ես հանում ու դա երգել ես կոչում: Երբ հարց տվեցին քեզ, թե ինչու են մարդիկ «Լիքը, լիքը լիքնա, իմ շորի վրա իր օծանելիքնա» նախադասության մեջ «վրա իր» ինչու են լսում «վրայի», դու պատասխանեցիր որ այդպես են ուզում: Ես կարող եմ վստահ ասել, որ դու ես սխալ արտասանում, քանի որ երաժշտական հատվածի վերջին չես հասցնի ավարտել նախադասությունդ, եթե շունչ վերցնես «վրա» և «իր» բառերի արանքում, ստիպված արտասանում ես «վրայի»:
Գրիգոր Կյոկչյանն արդեն որերորդ անգամ ասում է, որ եթե մեկն ապացուցի, որ երգի որևէ հատվածում ինչ-որ բան հայեցի չէ կամ սխալ է շարադրված, ինքը ներողություն կխնդրի:  Օր. մեջբերեմ երգից.