Այսօր հոսանքազրկումներ կլինեն
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ապրիլի 7-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Նոր Նորք 1-ին զանգ.՝ Նանսենի փ. 4/1, 19, 21, 21/1, 21/2, 21/3 շենքեր, Լվովյան փ. 25, 27, 29 շենքեր, Ջուղայի փ. 2, 4, 6 շենքեր, թիվ 238 մսուր-մանկապարտեզ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նոր Նորք 7-րդ զանգ.՝ Դավիթ Բեկի փ. 201/3, 222/3-222/7, 222/ա, 223/3, 223/5, 223/7, 222/2 սեփական տներ, «Սպիտակ Տնակ» ՍՊԸ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10:30-16:30 Նորագյուղ թաղ. 51-354 սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Հալաբյան փ. 15, 17 շենքեր, Անդրանիկի փ. 138, 142, 146, 148, 150, 156 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Գր․Արծրունի փ. 28 շենք, Վաղարշյան փ. 15 շենք, Հր.Քոչարի փ. 15, 165, 171 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Արաբկիր 23փ. 1/2; 25փ. 2, 2/1, 17; 27փ. 2/4, 6/2, 9 շենքեր, Ռիգայի փ. 126/4 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Արաբկիր 25 փողոցի սեփական տներ, Արաբկիր 27փ. 1-13 սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Կոմիտասի պող. 37 շենք, Վրացական փ. 7, 15, 17 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Բաղրամյան պող. 79, 79Ա, 85 շենքեր, Բաղրամյան պող. 3-րդ նրբ․ 4/6 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Բաղրամյան պող. 3-րդ նրբանցքի հասցեներ, Երզնկյան փ. 46-85 սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նաիրի Զարյան 1-ին նրբ․ 9, 1/2, 2/1, 3, 4 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ն․Զարյան փ. 2-18 սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Սարմենի փ. 60, 62 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Սարմենի փ. 64 սեփական տուն, Ներքին Անտառային փ. 35-39 սեփական տներ, Անտառային փ. 116-138 սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Հ․Հովհաննիսյան, Պապովի, Մարկվարտի փողոցների սեփական տներ, Նորագավիթ թաղ. 1, 9 փողոցների սեփական տներ, Նորագավիթ թաղ. 9-րդ փողոցի 1-ին և 2-րդ նրբանցքների սեփական տներ, Նորագավիթ թաղ. 6 և 12 փողոցների սեփական տներ, Նորագավիթ թաղ. 12 փողոցի 3-րդ նրբանցքի սեփական տներ, Արտաշատի խճուղու սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,